INA CENTRUM

Sme radi, že Ste si "otvorili" našu webovú stránku!
Predstavujeme Vám firmu INA.
Činnosť sme začali v roku 1995 v malých priestoroch na tržnici.
Postupom času sa naše portfólio rozšírilo a preto od roku 2005 sídlime vo väčšom objekte v Zlatých Moravciach, v obchodných priestoroch, ktoré sme nazvali "INA Centrum".
Tu sídlia tieto prevádzky: TIP Caffe, Stávková kancelária FORTUNA, Záložňa INA, Predajňa INA Keramik a Mäsiarstvo Fabuš. Tie, ktoré podrobnejšie popisujeme na tejto stránke, prevádzkujeme my, ostané firmy sú u nás v prenájme.
Dúfame, že so službami budete spokojní...

TIP CAFFE

Samotný názov podniku napovedá, o aký druh zariadenia ide.

Na svoje si tu prídu tipujúci, je k dispozícii stávkový terminál s kompletnou ponukou všetkých športových akcií. Tiež si tu môžu zatipovať na pretekoch psov, ktoré sú stále populárnejšie. Hrací automat s desiatimi hrami, je tiež jeden s najmodernejších. Je samozrejmosťou, že všetky športové zápasy môžete pohodlne sledovať na dvoch TV.
Príjemná obsluha sa teší na Vašu návštevu.

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - Nedeľa
10:00 - 24:00

KERAMIKA ESHOP

Keramika dodá nášmu domovu teplo, spríjemní miesto oddychu, dodá mu charakter, poteší nás. Chceme Vám ponúknuť naše výrobky. Možno si niečo vyberiete a urobíte radosť sebe,či niekomu blízkemu. Ponúkame dekoratívnu keramiku pre jednotlicov, ale aj pre predajne. Pre vstup do eshopu pokračujte kliknutím SEM

REKREAČNÝ DOM

Obec Trávnica má 1100 obyvateľov a leží uprostred Pohronskej pahorkatiny v mikroregióne Termál. Dedinka je 4 kilometre od Podhájskej, kde sa nachádza kúpeľný komplex s celoročnou prevádzkou na ploche 14 ha. V areáli je celkovo 10 bazénov (jeden sedací bazén, jeden detský bazén, jeden toboganový bazén, dva plavecké bazény a ďalšie dva veľké bazény ). V areáli je veľa bufetov, kde sa môžete občerstviť. V roku 1973 bol v hĺbke 1900 m navŕtaný geotermálny prameň. Termálna voda má v ústi vrtu teplotu 83°C a výdatnosť 50 l za sekundu. V sedacom bazéne je teplota vody od 33°C - 36°C. Táto voda je silne mineralizovaná. Obsahuje 6,69 g katiónov a 11,024 g aniónov v 1 litri. Svojim zložením sa podobná morskej vode. Slaná voda nedovolí baktériám množiť sa, ale ich ničí, preto sa nemusíte báť, že pri kúpaní dostanete ďalšie choroby. Voda obsahuje prvky ako: jodidy, lítium, sírany, bromidy, zlúčeniny vápnika. Má liečivé účinky pri reumatických ochoreniach, liečení pohybového aparátu, bolestiach chrbtice, kĺbových ochoreniach, osteoporóze, liečbe kožných ochorení ako psoriáze a ekzémových ochoreniach, ochoreniach dýchacích ciest, prieduškových ochoreniach. Veľmi dobre pôsobí na doliečovanie zlomenín, zmierňuje bolesti a stimuluje štítnu žľazu.

UBYTOVANIE

Poskytujeme ubytovanie v penzióne, ktorý má charakter trojizbového rodinného domu s priestrannou spoločenskou miestnosťou, ktorá je spoločná s kuchyňou. Má celoročnú prevádzku bez prítomnosti domácich. Domček je postavený v centre obce. V blískosti sú potraviny, pošta, pohostinstvá a kostol. Ubytovanie je v 3 izbách (1 dvojposteľová izba a dve štvorposteľové izby).V domčeku je spoločná plne vybavená kuchyňa ( plne vybavená kuchynská linka, elektricý sporák s rúrou, mikrovlnka, rychlovarná kanvica, chladnička ). Ďalej je tu jedálenská časť s veľkým stolom, s jedálne sa výchádza na veľkú terasu s možnosťou posedenia. Hosťom je k dispozícii veľká záhrada. Ubytovanie u nás je vhodné pre rôzne prieteľské stretnutia známych, či rodinné dovolenky. Ak si vyberiete ubytovanie u nás, verím, že budete spokojní.

FARBY-LAKY

Naša firma sa zaoberá maloobchodným predajom sortimentu FARBY-LAKY, autokozmetika. Zabezpečujeme predaj širokého sortimentu našich i zahraničných výrobkov. Našou prioritou je kvalitné poradenstvo a spokojnosť zákazníka. Využite naše skúsenosti v oblasti interierových a exterierových náterov, konštrukčných a špeciálnych náterov, poradenstvo v oblasti autolakov, autochémie a autodrogérie. Pomôžeme Vám v správnom rozhodnutí a vo výbere vhodného materialu.
V prípade, že máte záujem o tovar, ktorý v predajni momentálne nemáme, stačí nám zavolať a my ho pre Vás objednáme. V predajni si ho potom môžte vyzdvihnúť nasledujúci deň.
Pre informácie o dostupnosti tovaru volajte na 0948 035 043.

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - Piatok: 08:00 - 16:30
Sobota: 08:00 - 12:00
Nedeľa: Zatvorené

PREHĽAD PONÚKANÉHO SORTIMENTU

SYNTETICKÉ NÁTEROVÉ HMOTY (Synex, Synta, Syfaz, Primer, Alkyton, Hammereit)
OLEJOVÉ NÁTEROVÉ HMOTY (Jefa základ, Olema vrchná vonkajšia, Emailit vrchný vnútorný
VODOURIEDITEĽNÉ, AKRYLÁTY) (Slovakryl, Pamakryl, Akryl, Stavakryl, Sadakrin, Spektra, Hydrosynta, Dispam, Inpregna, Tina základ, Tina lak)
NITRO NÁTERY (Cemal)
FERMEŽE
EPOXIDY, POLYESTERY (Epox. súprava, , Lamino súprava)
MALIARSKE HMOTY, STIERKY (Primalex, Fasadin, Brilant, Farmal, Spektra, Supermal, Šamot, Vodné sklo, Kyselina sírová, soľná, Mazľavé mydlo)
FARBA NA RADIÁTORY, ŽIARUVZDORNÉ (Radbal, Radbal Aqua, Farad, Striebrenka, Aluxal, K 2100, K 2020, Tessarol)
PRÁŠKOVÉ FARBY (vnútorné, fasádne, do cementu, Titanová beloba)
TEKUTÉ FARBY DO HLINIEK (Pintasol, Hetcolor, Kolorka)
LATEXY, ETERNEXY (Pamlatex, Latex, V 2020, V2028, Eternex, Ekokryl, Pamlatex maliarsky)
MORIDLÁ, LAZÚRY (Luxol, Slovlux, Chemolux, Liehové moridlo, Pamlazex, Dekorlak, lazúra Belinka, tenkovrstvá lazúra)
LAKY (C 1037, C 1038, C 1145, C 1175, S 1002, S 1119, S 1300 Eponal, Lak polyuretán., Aliparket, Lignolak, Hydrolak, Pamlak)
SPRAYE (Autoemail, Hammerite, OK Spray, MOTIP spray, Silikónový, Aquaspray, Spray na disky, Alkyton)
PENETRÁTORY (A-Grund, Pamakryl PEF, Spektra akrylová impregnácia, Penetra)
RIEDIDLÁ (C 6000, S 6001, S 6003, S 6005, S 6006, S 6300, H 6000, U 6051, Toluén, Chemoprén riedidlo, Tessarol riedidlo)
TECHNICKÉ BENZÍNY, PALIVÁ (Technický benzín., Drevené uhlie, Petrolej)
LIEH (Lieh syntetický denaturovaný)
ODSTRAŇOVAČ STARÝCH NÁTEROV (Odstraňovač starých náterov P8201, Lakostan)
ODHRDZOVAČE (Topekor, Antirezin plus, Odhrdzovač, Odrezin)
TMELY (rapid, super, finiš, polykit, Body žltý, Lignocoll, Tmel latexový, sklenársky, Tmel NOVOL, Vyttigen)
VYPALOVACIE AUTOLAKY (Na objednávku)
POLYURETÁNOVE HMOTY (U-2081 Chemopur-Email, U-2061, Chemopur-G základný)
LEPIDLÁ (Ponal, Alkaprén, Chemoprén, Duvilax, Patex, Leptap, Herkules, Ceresit, Ceramit, Body, Super Attak, Glas Atak, Toprén)
TESNIACE A ŠPÁROVACIE HMOTY (Tytan, Makrosil na rôzne použitia, Den Braven - silikón, sanitar, Špárovacia hmota, PU montážna pena)
AUTOCHÉMIA (Fridex -40, Stabil, ANF, Superon, Motorol, Arva, Brzdová kvapalina, Kontox 5, 10, WD 40, Destilovaná voda Autošampón, Autopoliš, autokozmetika)
BYTOVÁ CHÉMIA (kyselina sírová, soľná, Mazľavé mydlo)
SANAČNÉ PROSTRIEDKY (Savo, Chloramin)
PROTIPLESŇOVÉ PRÍPRAVKY, FUNGICÍDY (Krovsan, Biozor, Biozor pento, Bochemit, Plesnistop)
BRUSIVO, ŠPACHTLE, ŠKRABKY, MISKY (Brus. pap. hárok, Brus. pap. plátno, Brus. pap. vodovzdorný hárok)
KRYCIE PÁSKY, FÓLIE (Páska lepiaca krepová , autolakírnické pásky)
MALIARSKE VALČEKY, MALIARSKE ŠTETKY (guľaté, hranaté, štetce netieračské ploché, zároháky, guľaté, linkovacie)
NATER. HMOTY NA PODLAHY (Uniakryl, Stavakryl, Betona)
NATER. NA PODVOZKY VOZIDIEL (Body 930, 950, Body 910 na podbehy, Novol)
NATER. NA STRECHY A BAZENY (H 2001 chlorkauč.email, H 2203 chlork. farba na bazény, Renolast)
ASFALTOVÉ VÝROBKY (Eonit SA, Gumoasfalt SA, Penetral ALP, Penetran, Rezistin CAR, ML)

KONTAKT

INA Centrum
Hviezdoslavova 35, 95301 Zlaté Moravce
Majitelia: 0948 035 034, 0948 035 044

Záložňa
Hviezdoslavova 35, 95301 Zlaté Moravce
Tel: 037/6424448

Farby-laky
Chalupkova 13 (tržnica), 95301 Zlaté Moravce
Tel: 0p48 035 043